Otázky a odpovědi

Na co se nás nejčastěji zákazníci ptají?

Lze tyto materiály použít ve sprchovacím koutu?

Ano, jedná se o jeden z velice častých požadavků našich zákazníků. Epoxid/polyuretan lze nanést jak na podlahu, tak na zeď. Lze tak vytvořit jednolitý, bezesparý povrch, jehož údržbu si zamilujete. Vyspádováni podlahy do odtokových kanálků je samozřejmostí, ovšem kontaktujte nás ještě před realizací podkladového povrchu, aby byl správně nachystaný a celková realizace byla bezprolbémová.

Jaký design má hotová podlaha?

Jednou z největších předností litých podlah je individuální design na míru. Máme již vytvořené vzorky podlah, které jsme schopní vám zhotovit, či se jimi můžete pouze inspirovat a vytvořit si vlastní design. Barevnost se řídí vzorníkem RAL a barvy lze libovolně kombinovat. Zajímavou možností je ale také použití průhledného epoxidu/polyuretanu a pod nej položit zajímavou tapetu, logo firmy, vlastní malbu....co si budete přát.

Je epoxid a polyuretan zdravotně nezávadný?

Samozřejmě. Tyto materiály jsou velice hygienické a hypoalergení. Materiály prošly všemi potřebnými testy a lze je bez problémů použít v domácnosti. Používáme vysoce kvalitní materiály společnosti Arturo.

Hodí se litá podlaha do garáže?

Samozřejmě! Nejvhodnější je použít epoxidový povrh, který nemá problém s vyšším bodovým zatížením. Starost si nemusíte dělat ani s vodou a sněhem v zimním období. Epoxid je odolný vůči chemikáliím a kyselinám, tudíž ani rozlitý olej a další látky jej nepoškodí. Použití epoxidové lité podlahy do garáže velice doporučujeme.

Na jaký podklad lze položit litou podlahu?

Polyuretanovou a epoxidovou podlahu lze položit na starou dlažbu, beton, anhydrid či cementový povrch. Lze pokládat i na parkety a jiné dřevěné podklady, pokud jsou v dobrém stavu.